O starém Řecku ve výtahu

O starém Řecku ve výtahu

Autor: Papakostas Theodore
Předpokládané datum vydání: 15.06.2023

Vejde se starověké Řecko do výtahu?

Předpokládaná cena: 390 Kč Naše cena: 273 Kč

Cena za doručení


od 70 Kč od 135 Kč zdarma
Více informací k dopravě a platbě.
  • Anotace
  • Informace o titulu

Archeologie, stejně jako antika, patří nám všem. Je úchvatná i jímavá, děsivá i vtipná. Inspiruje nás, pomáhá nám pochopit, co znamená člověk a jeho existence na modré planetě, která se pohybuje vesmírem a nazývá se Země. Archeologie je psychoterapeutická disciplína. Tisícileté dědictví nashromážděné na území Řecka se možná může zdát těžko uchopitelné. Ale není. Tato kniha vznikla z popularizačního projektu nazvaného „Archeostoryteller“, který odstartoval na sociálních sítích s cílem přiblížit archeologii širšímu publiku zábavnou formou.

Tato kniha představuje celý řecký starověk od prehistorie až do konce antiky. Dva neznámí muži se potkají ve výtahu, který náhle zastaví mezi patry. Jeden z nich je archeolog, druhý ne. Otázkou „co děláš za práci“ začíná poutavý dialog a cesta časem a prostorem. Zazní odpovědi na nejpodstatnější otázky týkající se archeologie. Okouzlující výlet časem má zastávky ve zlomových okamžicích dějin, ale i v osobních příbězích obyčejných lidí. Těžko říct, zda jej pojme výtah, ale naše fantazie zcela určitě.

Název:O starém Řecku ve výtahu
Autor: Papakostas Theodore
Předpokládané datum vydání:15.06.2023
Počet stran:256
Typ vazby:vázaná s přebalem
Vydání:1.
EAN:9788075935168
ISBN:978-80-7593-516-8
Kategorie: Předprodej, Ediční plán

Související tituly

Trója
410 Kč 308 Kč
Ariadna
440 Kč 330 Kč
Hrdinové
460 Kč 345 Kč
Mýty Rozebráno
399 Kč 299 Kč

Aktuality

Pohádka - expedice objednávek

Vážení zákaznici, novinku Pohádka dnes naskladňujeme. Nicméně předobjednávek se sešlo takové množství, že není v našich technických možnostech vyřešit všechny v jednom dni. Proto prosíme o trpělivost, do začátku příštího týdne vše vyexpedujeme. Děkujeme za pochopení.

O starém Řecku ve výtahu - předprodej

Velice zajímavá knížka O starém Řecku ve výtahu vyjde 15. června. Již nyní ji ale můžete objednat za bezkonkurenční cenu - zahájili jsme totiž předprodej.

Book trailer k Pohádce

Těšíte se na Kingovu Pohádku? Nechte se tedy ještě více navnadit book trailerem!