Mýty - ilustrované vydání

Mýty - ilustrované vydání

Autor: Fry Stephen

Reedice úspěšné knihy s úžasnými ilustracemi

Doporučená cena nakladatele: 555 Kč Naše cena: 444 Kč
Cena za doručení od 75 Kč
  • Anotace
  • Informace o titulu
  • Recenze

Nikdo neumí milovat a nenávidět, toužit a podvádět tak odvážně a rafinovaně jako řečtí bohové a bohyně. Jsou jako my, ale jejich činy a dobrodružství jsou vepsány do nebeské klenby nad našimi hlavami. Stephen Fry, který se do mýtů od zrození vesmíru po stvoření lidstva zamiloval už jako dítě, převyprávěl tyto příběhy pro dnešní tragikomickou dobu. Staňte se svědky toho, jak se Athéna zrodila z praskliny v Diově obří hlavě, následujte Persefonu do temného Hádova podsvětí, prožijte Prométheův děsivý a nekonečný trest za zradu Dia a děste se toho, co přijde, až Pandora otevře skříňku plnou utrpení.

Název:Mýty - ilustrované vydání
Autor: Fry Stephen
Datum vydání: 29.11.2023
Překladatel/ka:Bíla Tomáš
Počet stran:472
Typ vazby:vázaná s přebalem
Vydání:2.
EAN:9788075935779
ISBN:978-80-7593-577-9
Kategorie: Beletrie: historická, Historie

Související tituly

Aktuality

Praktický seminář - Cesta za zdravím

Objevte "Tajemství zdravého těla" s fyzioterapeutem světových sportovců Michalem Novotným, v Praze dne 22. 11. 2025.

Rafael Nadal, Roger Federer, Chris Hemsworth, Keanu Reeves...

I tihle lidé svěřili své tělo jednomu muži – Michalu Novotnému, světově uznávanému českému fyzioterapeutovi, který ví, jak dostat tělo i mysl na absolutní maximum!

Naučte se rozpoznat slabá místa, odstranit příčinu bolesti zad a obnovit rovnováhu těla i mysli dle know-how Michala Novotného! Součástí semináře jsou praktické testy, cvičení a rady z praxe vrcholového sportu, které může zařadit každý i do běžného života.

Přijďte na tento výjimečný celodenní seminář a poznejte své tělo z úplně nové perspektivy.

Bližší informace a prodej vstupenek: cestazazdravim.cz 


Další dvě listopadové novinky jsou v předprodeji

Na listopad chystáme ještě další dvě skvělé novinky - Přišla za svítání (autorka Sandrine Collette) a Útěk z Yellowstonu (autor Callan Wink). Obě knížky si již můžete předobjednat za zvýhodněnou cenu.

Nově v předprodeji

Na co se můžete těšit a co již můžete předobjednat?

Co s těly, Ken Jaworowski
Těla ve tmě, Davorin Lenko
Běžící muž, Stephen King