Papakostas Theodore

Dr. Theodore Papakostas je archeolog. Narodil se a vyrostl v Soluni. Archeologii vystudoval na univerzitách v Readingu a Nottinghamu ve Velké Británii. Pracoval na vykopávkách v Řecku  i Velké Británii, byl zaměstnán v soluňském archeologickém muzeu. V roce 2017 získal doktorát na Aristotelově univerzitě v Soluni. Věří, že jednou z nejpodstatnějších úloh vědy je dostávat výsledky výzkumu do širšího povědomí. Také je přesvědčen, že antika a minulé epochy se hluboce dotýkají nás všech a v jejich znalosti spočívá síla. Proto vytvořil projekt Archeostoryteller, který mu umožňuje předávat historické informace jednoduchým, bezprostředním a zábavným způsobem.

Tříděno podle:

Zobrazit:

O starém Řecku ve výtahu Předprodej do 14.06.2023
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

Pohádka - expedice objednávek

Vážení zákaznici, novinku Pohádka dnes naskladňujeme. Nicméně předobjednávek se sešlo takové množství, že není v našich technických možnostech vyřešit všechny v jednom dni. Proto prosíme o trpělivost, do začátku příštího týdne vše vyexpedujeme. Děkujeme za pochopení.

O starém Řecku ve výtahu - předprodej

Velice zajímavá knížka O starém Řecku ve výtahu vyjde 15. června. Již nyní ji ale můžete objednat za bezkonkurenční cenu - zahájili jsme totiž předprodej.

Book trailer k Pohádce

Těšíte se na Kingovu Pohádku? Nechte se tedy ještě více navnadit book trailerem!