Život a vydří zázraky

Život a vydří zázraky

Autor: Prior Hazel

Příjemný, laskavý a povznášející příběh o léčivé síle přírody

Doporučená cena nakladatele: 420 Kč Naše cena: 315 Kč
Cena za doručení od 70 Kč
  • Anotace
  • Informace o titulu
  • Recenze

Devatenáctiletá Phoebe a její ovdovělý otec Al se nedávno přestěhovali do Devonu, do malého domku s řekou na konci zahrady. Phoebe se potýká se svými vlastními problémy, s nimiž se nikomu nehodlá příliš svěřovat. Raději tráví čas doma, sleduje detektivky a baví se tím, že se ze zásilek pokouší vydedukovat, jaký život vedou její sousedé. Otec Al totiž pracuje jako kurýr.

Když najde na břehu řeky opuštěné vydří mládě, odveze ho do místního útulku a mezi dalšími zvířaty i lidmi, kteří o ně pečují, zažívá pocit štěstí, který jí osud zatím nedopřál. Phoebe však brzy začne tušit, že v útulku není něco v pořádku – a pokud chce vydry zachránit, bude muset využít všech svých detektivních schopností…

Název:Život a vydří zázraky
Původní název:Life And Otter Miracles
Autor: Prior Hazel
Datum vydání: 10.04.2024
Počet stran:440
Typ vazby:vázaná s přebalem
Vydání:1.
EAN:9788075935953
ISBN:978-80-7593-595-3
Kategorie: Beletrie: světová

Související tituly

Aktuality

Předobjednejte si Divné počasí

Připravovanou reedici knihy Divné počasí (Joe Hill) máte možnost si předobjednat za zvýhodněnou cenu.

Červencové novinky jsou v předprodeji

Novinky z oblasti osobního rozvoje chystané na červenec 2024 - Byli jsme oklamáni a Sedm kruhů - jsou již v předprodeji.

Inventura skladu 2024

Vážení zákazníci,

v příštím týdnu, tedy od 10. do 14. června, bude probíhat inventura našeho centrálního skladu. Z toho důvodu nebude možné expedovat objednávky z e-shopu, včetně osobních odběrů na naší centrále. Expedici došlých objednávek zahájíme v pondělí 17. června. Pokud by se podařilo inventuru dokončit dříve, zahájíme samozřejmě expedici v nejbližším možném termínu.

Omlouváme se za případné komplikace.