Stačí podpis

Stačí podpis

Autor: Lux Claudia

Pekelně dobrý román

Doporučená cena nakladatele: 460 Kč Naše cena: 345 Kč
Cena za doručení od 70 Kč
  • Anotace
  • Informace o titulu
  • Recenze

O Pekle máte už dávno celkem dobrou představu. Je úžasné, kolik toho Dante a tisíce let povídaček vykonali pro výslednou pověst tohoto místa. Ale není to jen samý plamen a síra, jak byste si mohli myslet. Je to taky příliš hlasitá hudba, přehnaně gumové jídlo a francouzské polibky, které jsou trochu moc francouzské.

Ve sdílené kanceláři Obchodního oddělení na Pátém podlaží vysedává také Lofofor Trip. Útrpně snáší arogantní, sebestředné kolegy i ďábelskou šéfovou, upíná se ke svému tajnému plánu a po celé generace pečlivě sleduje zámožnou rodinu Harrisonových. Čeká na známky lidské temnoty. Že by mu právě proto štěstěna do cesty postavila Ruth, tajemnou a krásnou dívku, která s Lily, Silasem a jejich dvěma dětmi přijíždí do letního sídla v New Hampshire? Nad tamními pozemky se vznáší nejistota. K čemu se schyluje? A jak do příběhu, prosyceného temným humorem, zapadá Calamity Ganon, Lofoforova nová kolegyně?

Název:Stačí podpis
Původní název:Sign Here
Autor: Lux Claudia
Datum vydání: 30.04.2024
Počet stran:584
Typ vazby:vázaná
Vydání:1.
EAN:9788075935984
ISBN:978-80-7593-598-4
Kategorie: Beletrie: ostatní, Beletrie: světová, Beletrie: napětí

Aktuality

Předobjednejte si Divné počasí

Připravovanou reedici knihy Divné počasí (Joe Hill) máte možnost si předobjednat za zvýhodněnou cenu.

Červencové novinky jsou v předprodeji

Novinky z oblasti osobního rozvoje chystané na červenec 2024 - Byli jsme oklamáni a Sedm kruhů - jsou již v předprodeji.

Inventura skladu 2024

Vážení zákazníci,

v příštím týdnu, tedy od 10. do 14. června, bude probíhat inventura našeho centrálního skladu. Z toho důvodu nebude možné expedovat objednávky z e-shopu, včetně osobních odběrů na naší centrále. Expedici došlých objednávek zahájíme v pondělí 17. června. Pokud by se podařilo inventuru dokončit dříve, zahájíme samozřejmě expedici v nejbližším možném termínu.

Omlouváme se za případné komplikace.