Vilas Manuel

Manuel Vilas (*1962) je španělský spisovatel a básník, autor oceňovaných románů, které jsou překládány do řady jazyků, mimořádně úspěšný je zejména román Ordesa, který pojednává o vztazích mezi rodiči a dětmi. Je častým přispěvatelem do různých španělských periodik. Vystudoval hispanistiku a působil dlouhá léta jako gymnaziální učitel. Později pracoval též jako vysokoškolský pedagog na univerzitě v Iowě; dojmy z pobytu ve Spojených státech daly vzniknout jeho knize Americana. Za román Andělé mezi námi získal prestižní Nadalovu cenu.

Tříděno podle:

Zobrazit:

Mezi námi Vyjde cca 14.08.2024
430 Kč 323 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

Předobjednejte si Divné počasí

Připravovanou reedici knihy Divné počasí (Joe Hill) máte možnost si předobjednat za zvýhodněnou cenu.

Červencové novinky jsou v předprodeji

Novinky z oblasti osobního rozvoje chystané na červenec 2024 - Byli jsme oklamáni a Sedm kruhů - jsou již v předprodeji.

Inventura skladu 2024

Vážení zákazníci,

v příštím týdnu, tedy od 10. do 14. června, bude probíhat inventura našeho centrálního skladu. Z toho důvodu nebude možné expedovat objednávky z e-shopu, včetně osobních odběrů na naší centrále. Expedici došlých objednávek zahájíme v pondělí 17. června. Pokud by se podařilo inventuru dokončit dříve, zahájíme samozřejmě expedici v nejbližším možném termínu.

Omlouváme se za případné komplikace.