Mezi námi

Mezi námi

Autor: Vilas Manuel
Předpokládané datum vydání: 14.08.2024

Doporučená cena nakladatele: 430 Kč Naše cena: 323 Kč
  • Anotace
  • Informace o titulu

Irena věří, že prožila nejdokonalejší manželství na světě. S Marcelem je spojovalo pouto, které udivovalo i její nejbližší okolí: byli párem, který žil jeden pro druhého, jako by každý den byl jejich prvním. Tento obyčejný vztah, z největších milostných příběhů, je držel na okraji všední reality.

Se ztrátou Marcela se Irenin svět rozpadá, a ona objeví neobvyklý způsob, jak s ním dál žít, aby se mohla posunout. Zaplétá se do sítě přetékajících vášní, prožívá život, jako by psala sonet.

Andělé mezi námi zkoumá, co to znamená být naživu a milovat, a zároveň je příběhem ženy uvězněné v intimní, imaginativní a smrtelné utopii.

Název:Mezi námi
Původní název:Nosotros
Autor: Vilas Manuel
Předpokládané datum vydání:14.08.2024
Počet stran:400
Typ vazby:flexo
Vydání:1.
EAN:9788075936035
ISBN:978-80-7593-603-5
Kategorie: Ediční plán

Související tituly

Aktuality

Předobjednejte si Divné počasí

Připravovanou reedici knihy Divné počasí (Joe Hill) máte možnost si předobjednat za zvýhodněnou cenu.

Červencové novinky jsou v předprodeji

Novinky z oblasti osobního rozvoje chystané na červenec 2024 - Byli jsme oklamáni a Sedm kruhů - jsou již v předprodeji.

Inventura skladu 2024

Vážení zákazníci,

v příštím týdnu, tedy od 10. do 14. června, bude probíhat inventura našeho centrálního skladu. Z toho důvodu nebude možné expedovat objednávky z e-shopu, včetně osobních odběrů na naší centrále. Expedici došlých objednávek zahájíme v pondělí 17. června. Pokud by se podařilo inventuru dokončit dříve, zahájíme samozřejmě expedici v nejbližším možném termínu.

Omlouváme se za případné komplikace.