Sedm kruhů

Sedm kruhů

Autor: Luger Chelsey, Collins Thosh
Předpokládané datum vydání: 19.06.2024

Jak dobře žít podle starobylých tradic indiánských kmenů

Předpokládaná cena: 370 Kč
  • Anotace
  • Informace o titulu

Jak dobře žít, zlepšovat svou odolnost a sílu, uzdravit se či si vážit sebe sama? Zkrátka jak dosáhnout duševní, fyzické a emocionální pohody? Příručka z oboru seberozvoje a svépomoci nabízí odpovědi na tyto i další otázky na základě znalostí, filozofie a praktik domorodých indiánských předků.

Autoři knihy vytvořili model Sedmi kruhů, který vychází ze starobylé moudrosti mnoha indiánských kmenů a představuje sedm vzájemně propojených úrovní, které – pokud fungují ve vzájemné harmonii – umožňují lidem žít naplněný život ve všech jeho aspektech. Mezi těchto sedm kruhů patří jídlo, pohyb, spánek, obřad, posvátný prostor, země a komunita. Díky nim se naučíme, jak se spojit s přírodou, s komunitou i se sebou samými a jak začlenit starobylé indiánské učení do vlastního života tak, abychom nalezli uzdravení a rovnováhu.

Duchovní učitelé, lektoři wellness a manželé Chelsey Lugerová a Thosh Collins založili iniciativu Well for Culture, která se zaměřuje na způsob života vedoucí k rovnováze. Zaměřují se mimo jiné na domorodé tradice, jako je běh a tanec, a kladou důraz na minimalistický domov tvořící individuální posvátný prostor. Každou kapitolu uzavírají praktickými radami, jak s nabytými poznatky pracovat a jak daný kruh udržovat v harmonii s ostatními.

Obálka se připravuje, cena a termín vydání se mohou změnit.

Název:Sedm kruhů
Původní název:The Seven Circles
Autor: Luger Chelsey , Collins Thosh
Předpokládané datum vydání:19.06.2024
Počet stran:cca 230
Typ vazby:brožovaná
Vydání:1.
EAN:9788075936066
ISBN:978-80-7593-606-6
Kategorie: Ediční plán

Aktuality

Dávka předprodejů

Další chystané novinky nabízíme v předprodeji - Deus Ex Machina, Královna a Poklesky maloměsta.

A navíc dáváme do předprodeje i titul Růženky, jehož náklad je rozebrán a jehož dotisk očekáváme 23. 5.

Milenec - předprodej novinky

Allison, která do Izraele přijíždí studovat, se zamiluje do země, exotického jazyka a Ejala, devatenáctiletého chlapce na vojně.

Novinka Milenec vychází 29. května a již nyní si  ji můžete předobjednat za zvýhodněnou cenu.

Vítejte na Odysseji severu - book trailer

Dvě mladé holky v autobuse plném sedmdesátníků - Vítejte na Odysseji severu - představujeme book trailer k novince, která vychází 22. května 2024.