Síla, klid a odvaha

Síla, klid a odvaha

Autor: Brownová Kimberly

25 budhistických praktik

Doporučená cena nakladatele: 320 Kč Naše cena: 240 Kč

Cena za doručení


od 70 Kč od 135 Kč zdarma
Více informací k dopravě a platbě.

Kimberly Brownová napsala tuto knihu několik měsíců po vypuknutí pandemie covid-19. Předává takto četné poznatky z oblasti buddhismu, které pomáhají zvládat obtížné životní situace a závažné krize. Právě v době pandemie si uvědomila, že i po zrušení zákazů mají lidé dál problémy s psychikou a potřebují radu a pomoc. Knihu obohatila o praktická cvičení vycházející z buddhistické tradice. Jsou zaměřená nejen na zvládání nesnází, se kterými se setká každý člověk – vyrovnávání se se zármutkem a ztrátou, na problémy v rodině, práci se zlostí a neklidem –, ale také na posilování sebevědomí a sebeúcty a rozvíjení lásky k sobě samému i k druhým. Autorka objasňuje buddhistické zásady pomocí konkrétních příběhů ze života a zasazuje je do rámce dnešní doby. Názorně ukazuje, že i když se situace vyvíjí hodně nepříznivě, jsme vždy schopni obnovit vnitřní rovnováhu, najít odvahu a radovat se ze života.

Název:Síla, klid a odvaha
Původní název:Steady, Calm and Brave
Autor: Brownová Kimberly
Datum vydání: 21.09.2023
Počet stran:192
Typ vazby:brožovaná
Vydání:1.
EAN:9788075935342
ISBN:978-80-7593-534-2
Kategorie: Osobní rozvoj

Aktuality

Výhodné vánoční balíčky 2023

Již tradičně nabízíme v předvánočním čase sérii cenově výhodných balíčků. Letos je to sedm tematických balíčků, které budou v nabídce od 1. do 15. listopadu.

Reedice Mýtů s ilustracemi

Stephen Fry a jeho úžasné knížky o starém Řecku! Jedna z nich, Mýty, je nyní připravena k vydání v reedici s nádhernými ilustracemi. Zároveň dáváme možnost si knížku předobjednat.

Cyklus vlkodlaka - book trailer

Těšíte se na Vlkodlaka? Těšte se ještě víc s book trailerem!