Sedm kruhů

Sedm kruhů

Autor: Luger Chelsey, Collins Thosh
Předpokládané datum vydání: 31.07.2024

Jak dobře žít podle starobylých tradic indiánských kmenů

Doporučená cena nakladatele: 380 Kč Naše cena: 266 Kč
Cena za doručení od 70 Kč
  • Anotace
  • Informace o titulu

Jak dobře žít, zlepšovat svou odolnost a sílu, uzdravit se či si vážit sebe sama? Zkrátka jak dosáhnout duševní, fyzické a emocionální pohody? Příručka z oboru seberozvoje a svépomoci nabízí odpovědi na tyto i další otázky na základě znalostí, filozofie a praktik domorodých indiánských předků.

Autoři knihy vytvořili model Sedmi kruhů, který vychází ze starobylé moudrosti mnoha indiánských kmenů a představuje sedm vzájemně propojených úrovní, které – pokud fungují ve vzájemné harmonii – umožňují lidem žít naplněný život ve všech jeho aspektech. Mezi těchto sedm kruhů patří jídlo, pohyb, spánek, obřad, posvátný prostor, země a komunita. Díky nim se naučíme, jak se spojit s přírodou, s komunitou i se sebou samými a jak začlenit starobylé indiánské učení do vlastního života tak, abychom nalezli uzdravení a rovnováhu.

Duchovní učitelé, lektoři wellness a manželé Chelsey Lugerová a Thosh Collins založili iniciativu Well for Culture, která se zaměřuje na způsob života vedoucí k rovnováze. Zaměřují se mimo jiné na domorodé tradice, jako je běh a tanec, a kladou důraz na minimalistický domov tvořící individuální posvátný prostor. Každou kapitolu uzavírají praktickými radami, jak s nabytými poznatky pracovat a jak daný kruh udržovat v harmonii s ostatními.

Název:Sedm kruhů
Původní název:The Seven Circles
Autor: Luger Chelsey , Collins Thosh
Předpokládané datum vydání:31.07.2024
Počet stran:304
Typ vazby:brožovaná
Vydání:1.
EAN:9788075936066
ISBN:978-80-7593-606-6
Kategorie: Předprodej, Ediční plán

Aktuality

Předobjednejte si Divné počasí

Připravovanou reedici knihy Divné počasí (Joe Hill) máte možnost si předobjednat za zvýhodněnou cenu.

Červencové novinky jsou v předprodeji

Novinky z oblasti osobního rozvoje chystané na červenec 2024 - Byli jsme oklamáni a Sedm kruhů - jsou již v předprodeji.

Inventura skladu 2024

Vážení zákazníci,

v příštím týdnu, tedy od 10. do 14. června, bude probíhat inventura našeho centrálního skladu. Z toho důvodu nebude možné expedovat objednávky z e-shopu, včetně osobních odběrů na naší centrále. Expedici došlých objednávek zahájíme v pondělí 17. června. Pokud by se podařilo inventuru dokončit dříve, zahájíme samozřejmě expedici v nejbližším možném termínu.

Omlouváme se za případné komplikace.