Schreiber Constantin

Constantin Schreiber (*1979) je německý spisovatel a novinář, hlasatel zpravodajství Tagesschau. V minulosti pracoval v ARD-aktuell a moderoval noční pořady Nachtmagazin. Za moderování německo-arabského vysílání Marhaba – Příjezd do Německa obdržel v roce 2016 ocenění Grimme-Preis. Původně studoval na právníka, ale po první státnici dal přednost žurnalistice, jako dobrovolník pak absolvoval dva roky v redakci Deutsche Welle, pro stejnou redakci byl později zahraničním korespondentem v Dubaji. Působil v dalších blízkovýchodních zemích i v Africe. Psal také pro zahraniční média: např. libanonský deník Daily Star v Beirutu, moderoval pořad zaměřený na popularizaci vědy v egyptské televizní stanici ONTV. Je autorem knih Ausverkauf Deutschland (Výprodej Německa) (2010) a 1000 Peitschenhiebe (Tisíc ran bičem) (2015). Hovoří arabsky.

Tříděno podle:

Zobrazit:

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

Výhodné vánoční balíčky 2023

Již tradičně nabízíme v předvánočním čase sérii cenově výhodných balíčků. Letos je to sedm tematických balíčků, které budou v nabídce od 1. do 15. listopadu.

Reedice Mýtů s ilustracemi

Stephen Fry a jeho úžasné knížky o starém Řecku! Jedna z nich, Mýty, je nyní připravena k vydání v reedici s nádhernými ilustracemi. Zároveň dáváme možnost si knížku předobjednat.

Cyklus vlkodlaka - book trailer

Těšíte se na Vlkodlaka? Těšte se ještě víc s book trailerem!