Schreiber Constantin

Constantin Schreiber (*1979) je německý spisovatel a novinář, hlasatel zpravodajství Tagesschau. V minulosti pracoval v ARD-aktuell a moderoval noční pořady Nachtmagazin. Za moderování německo-arabského vysílání Marhaba – Příjezd do Německa obdržel v roce 2016 ocenění Grimme-Preis. Původně studoval na právníka, ale po první státnici dal přednost žurnalistice, jako dobrovolník pak absolvoval dva roky v redakci Deutsche Welle, pro stejnou redakci byl později zahraničním korespondentem v Dubaji. Působil v dalších blízkovýchodních zemích i v Africe. Psal také pro zahraniční média: např. libanonský deník Daily Star v Beirutu, moderoval pořad zaměřený na popularizaci vědy v egyptské televizní stanici ONTV. Je autorem knih Ausverkauf Deutschland (Výprodej Německa) (2010) a 1000 Peitschenhiebe (Tisíc ran bičem) (2015). Hovoří arabsky.

Tříděno podle:

Zobrazit:

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

Dávka předprodejů

Další chystané novinky nabízíme v předprodeji - Deus Ex Machina, Královna a Poklesky maloměsta.

A navíc dáváme do předprodeje i titul Růženky, jehož náklad je rozebrán a jehož dotisk očekáváme 23. 5.

Milenec - předprodej novinky

Allison, která do Izraele přijíždí studovat, se zamiluje do země, exotického jazyka a Ejala, devatenáctiletého chlapce na vojně.

Novinka Milenec vychází 29. května a již nyní si  ji můžete předobjednat za zvýhodněnou cenu.

Vítejte na Odysseji severu - book trailer

Dvě mladé holky v autobuse plném sedmdesátníků - Vítejte na Odysseji severu - představujeme book trailer k novince, která vychází 22. května 2024.