Sacks Rebecca

Rebecca Sacks vystudovala programy psaní na University of California, Irvine. V roce 2019 získala grant Canada Council for the Arts a také Henfieldovu cenu od Joseph F. McCrindle Foundation za beletrii. Získala stipendia od Bread Loaf Writers' Conference, Juniper Summer Writing Institute a série Mellon-Sawyer Documenting War Seminar Series. Po absolvování Dartmouth College pracovala několik let na Vanity Fair, než se přestěhovala do Izraele, kde získala magisterský titul v židovských studiích. Její zprávy z Tel Avivu a Jeruzaléma byly publikovány v časopisech, jako je Paris Review Daily. Rebecca Sacks je občankou Kanady, Spojených států a Izraele. Bee nyní žije v Los Angeles s jejím psem Pupikem.

Tříděno podle:

Zobrazit:

Milenec Novinka
430 Kč 323 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

Předobjednejte si Divné počasí

Připravovanou reedici knihy Divné počasí (Joe Hill) máte možnost si předobjednat za zvýhodněnou cenu.

Červencové novinky jsou v předprodeji

Novinky z oblasti osobního rozvoje chystané na červenec 2024 - Byli jsme oklamáni a Sedm kruhů - jsou již v předprodeji.

Inventura skladu 2024

Vážení zákazníci,

v příštím týdnu, tedy od 10. do 14. června, bude probíhat inventura našeho centrálního skladu. Z toho důvodu nebude možné expedovat objednávky z e-shopu, včetně osobních odběrů na naší centrále. Expedici došlých objednávek zahájíme v pondělí 17. června. Pokud by se podařilo inventuru dokončit dříve, zahájíme samozřejmě expedici v nejbližším možném termínu.

Omlouváme se za případné komplikace.