Mazur Robert

Robert Mazur pracoval dvacet sedm let jako zvláštní agent v oddělení kriminálního vyšetřování finančního úřadu, celní správy a protidrogového úřadu USA. Je autorem bestselleru Infiltrátor, který se dočkal filmové adaptace s Bryanem Cranstonem v hlavní roli. Mazur je soudním znalcem se specializací na problematiku mezinárodního obchodu s drogami a praní špinavých peněz, a jeho stati o praní špinavých peněz, mezinárodním obchodu s drogami a korupci byly publikovány v mnoha časopisech a novinách včetně New York Times a Wall Street Journal.

Tříděno podle:

Zobrazit:

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

Inventura skladu 2024

Vážení zákazníci,

v příštím týdnu, tedy od 10. do 14. června, bude probíhat inventura našeho centrálního skladu. Z toho důvodu nebude možné expedovat objednávky z e-shopu, včetně osobních odběrů na naší centrále. Expedici došlých objednávek zahájíme v pondělí 17. června. Pokud by se podařilo inventuru dokončit dříve, zahájíme samozřejmě expedici v nejbližším možném termínu.

Omlouváme se za případné komplikace.

Dávka předprodejů

Další chystané novinky nabízíme v předprodeji - Deus ex machina, Královna a Poklesky maloměsta.

A navíc dáváme do předprodeje i titul Růženky, jehož náklad je rozebrán a jehož dotisk očekáváme 23. 5.

Milenec - předprodej novinky

Allison, která do Izraele přijíždí studovat, se zamiluje do země, exotického jazyka a Ejala, devatenáctiletého chlapce na vojně.

Novinka Milenec vychází 29. května a již nyní si  ji můžete předobjednat za zvýhodněnou cenu.