Dahm Ulrike

Ulrike Dahm je systémová rodinná a párová terapeutka s vlastní praxí v Unterhachingu u Mnichova. Navíc vystudovala terapii traumatu a metodu Voice-Dialogue. Zaměřuje se na terapeutické využití meditace a vyvinula vlastní metodu sebepoznávání a sebepřijetí. Dále je průkopnicí v práci s vnitřním dítětem. Již více než dvacet pět let doprovází lidi na cestě do vlastního nitra s obrovským zaujetím a nasazením jako terapeutka, vedoucí seminářů a systémová trenérka. Vydala již několik knih.

Tříděno podle:

Zobrazit:

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

Já, Mona Lisa - recenze před vydáním

Zaujala vás chystaná knížka Já, Mona Lisa? Pak se tedy podívejte, co si o ní myslí Darina Krejčí, které jsme ji poskytli k  přečtení.

Dáma a tučňáci - recenze před vydáním

Pokud chcete vědět předem, o čem bude knížka Dáma a tučňáci, přečtěte si názor Štěpánky Levé, která ji už četla.

Černý dům - odsunutí vydání

Vzhledem k úmrtí Petera Strauba se komplikuje vydání knihy Černý dům, které byl spoluautorem spolu se Stephenem Kingem. Smlouvu na nové vydání Peter Straub podepsat nestihl a naše nakladatelství teď musím čekat na to, až ji budou moci podepsat zákonní dědicové autorských práv. Proto knihu nemůžeme vydat v původně plánovaném termínu. Jakmile budou smluvní záležitosti urovnány, oznámíme nový termín vydání. 

Děkujeme za pochopení.