Poutavý příběh o lásce a válce, ale také o koláčích, dortech a kávě
Poutavý příběh o lásce a válce, ale také o koláčích, dortech a kávě
Hamburg 1938. Mladá Sophie Terhoven, dcera vlivného obchodníka s kávou se zamiluje do chudého syna pouhé kuchařky. V cestě jim ovšem stojí nejen odlišný původ, ale také temné tajemství jejich rodičů a – válka. Mají milenci společnou budoucnost? A přežijí vůbec těžké období? Na odpovědi čeká o téměř 80 let později mladá majitelka kavárny Jule Weisbachová, která čte Sophiin deník a odhaluje nejen osudy mladé Sophie a Hannese, ale také vazby, o kterých neměla ani tušení.
Román velmi vtipně doplňuje soubor devíti receptů na dorty, zákusky a nápoje, které Jule podává ve své kavárně.
| Název: | Krása a jed oleandru |
| Autor: | Simonová Teresa |
| Datum vydání: | 28.03.2019 |
| Překladatel/ka: | Kurka Tomáš |
| Počet stran: | 448 |
| Typ vazby: | vázaná s přebalem |
| EAN: | 9788075930538 |
| ISBN: | 978-80-7593-053-8 |
| Kategorie: | Beletrie: romantická |
Vyprodáno
Vyprodáno
Chystaná novinka Hadovo dílo od Normana Jangota je kombinací thrilleru, krimi, dystopie a psychologie. Knížku již nabízíme v předprodeji.
Nová kniha Stephena Kinga - Nevyměkni - přivádí opět na scénu autorovu oblíbenou postavu, Holly Gibneyovou. Kingovu novinku již nabízíme v předprodeji za velice výhodnou cenu.
Ve finále je příprava několika našich novinek, které vyjdou v dubnu. Již nyní vám je nabízíme v předprodeji za zvýhodněnou cenu.
Stephen Fry, Odyssea - čtvrtá autorova kniha o řeckých bájích
Devney Perry, Sable Peak - Cesta na vrchol - šestá, závěrečná část romantické série Edenovi
Maartje Wortel, Kemp - svéhlavý, znepokojivý román
Barbara Frandino, Ať se třesou nevinní - román na téma každý nese své tajemství
Debra Silverman, Nevěřím v astrologii - průvodce spojující spiritualitu s moudrostí psychologie