Byli jsme oklamáni

Byli jsme oklamáni

Autor: Osho
Předpokládané datum vydání: 31.07.2024

Doporučená cena nakladatele: 260 Kč Naše cena: 182 Kč
Cena za doručení od 70 Kč
  • Anotace
  • Informace o titulu

Tyto čtyři promluvy pronášel Osho původně v hindštině a zaměřují se na čtyři hlavní body, na touhu hledat, na cestu k pravému já, na dveře vedoucí k nejvyššímu poznání a na možnost projít jimi a dosáhnout nekonečné božskosti. Osho říká, že život, který lidé vedou, je pouhou představou vnucenou druhými. Neznají sami sebe, což je hlavní důvod, proč prožívají utrpení, úzkost a bolest. Proto je třeba ptát se na smysl života a nepřejímat názory, které nepramení z moudrosti a z opravdového poznání. Osho zdůrazňuje, že jakmile se člověk nechá ovlivnit okolím, potlačí přirozenou touhu a přestane hledat. A pak se dá snadno oklamat různými idejemi, jejichž cílem je manipulovat lidmi, kteří nejsou spokojeni se svým životem a jsou ochotni přijmout cokoli, co mu vnucují různá náboženství a představitelé společnosti. Osho uvádí příklady těch, kteří tomuto vlivu nepodlehli a žili po svém. A toto poselství je ještě aktuálnější dnes, kdy jsou lidé pod neustálým tlakem médií a sociálních sítí a není lehké určit, co je a co není pravda.

Název:Byli jsme oklamáni
Autor: Osho
Předpokládané datum vydání:31.07.2024
Počet stran:180
Typ vazby:brožovaná
EAN:9788075936455
ISBN:978-80-7593-645-5
Kategorie: Předprodej, Ediční plán

Aktuality

Předobjednejte si Divné počasí

Připravovanou reedici knihy Divné počasí (Joe Hill) máte možnost si předobjednat za zvýhodněnou cenu.

Červencové novinky jsou v předprodeji

Novinky z oblasti osobního rozvoje chystané na červenec 2024 - Byli jsme oklamáni a Sedm kruhů - jsou již v předprodeji.

Inventura skladu 2024

Vážení zákazníci,

v příštím týdnu, tedy od 10. do 14. června, bude probíhat inventura našeho centrálního skladu. Z toho důvodu nebude možné expedovat objednávky z e-shopu, včetně osobních odběrů na naší centrále. Expedici došlých objednávek zahájíme v pondělí 17. června. Pokud by se podařilo inventuru dokončit dříve, zahájíme samozřejmě expedici v nejbližším možném termínu.

Omlouváme se za případné komplikace.